Servis Talep Edin !

Nasıl Çalışıyoruz?

Nasıl Çalışıyoruz ?

Sözleşme garantisi ile araç onarım hizmetleri

Ağır hasarlı, Ağır motor veya mekanik arızalı otomobillerinizi dilerseniz değerinde satın alıyor, Dilerseniz detaylı expertiz sonrası taraflar arasında sözleşme yapılarak, yurt dışı servislerimizde %50'ye varan kar imkanı ile onarımını sağlıyoruz.

Oto Alım ve Satım

Her marka ve model araçlarınız nakit karşılığı alınır.

Hasarlı Araç Alımı

Tüm marka ve modellerdeki araçlarınız değerinde satın alınır.

Takas

Ömer Otomotiv Müşterileri’ne, gerekli anlaşmanın sağlanması durumunda; nakit alım seçeneğinin yanısıra takas imkanları da sunulmaktadır.

Sıfır Motor Değişimi ( Sandık Motor ) | Ağır Hasarlı Motor Tamiri 

Ömer Auto olarak her marka ve modelde araçlarınızı çekici yardımı ile yurtdışı servislerimizde garantili ve sözleşmeli onarımını yaptırıp teslimatını sağlıyoruz.

Oto Çıkma Yedek Parça Satışı (Temini)

Kaza veya belirli nedenlerle kullanılmaz hale gelen araçları sigorta şirketlerinden veya araç sahiplerinden satın alınarak uzman ekip ve ekipmanlarca hurda araç yönetmenliğine uyarak hurdaya çıkarılması ve sağlam olan parçaların son kontrollerini yaparak satışına sunmaktayız.

Lüks Oto Kiralama

Sadece lüks sınıf araçlar için kiralama hizmeti sunmaktayız.

Araç stok bilgisi için lütfen bizi arayınız.
 

Neden Biz ?

ÖMER AUTO

Ömer Auto'nun öncelikli hedefi otomobil yenileme pazarında kaliteli çözümler sunan küresel bir güç olmaktır. Bu hedef doğrultusunda stratejik hamlelerle, sunduğu geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmetlerle istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Üst segment araçlarımız ile her zaman en kaliteliyi en ucuza satmayı hedeflemekteyiz.

Güveniliriz

Bizim hizmetimizde tatsız süprizlere yer yoktur güven esaslı çalışırız.