Servis Talep Edin !

Oto Çıkma Parça Temini

Oto Orjnal Çıkma Yedek Parçalarını Tüm Türkiye genelinde Hesaplı ve Geri İadeli sipariş verebileceğiniz doğru adrestesiniz !

Kaza veya belirli nedenlerle kullanılmaz hale gelen araçları sigorta şirketlerinden veya araç sahiplerinden satın alınarak uzman ekip ve ekipmanlarca hurda araç yönetmenliğine uyarak hurdaya çıkarılması ve sağlam olan parçaların son kontrollerini yaparak satışına sunmaktayız.

Neden Orjinal Çıkma Parça ? 

Orjinal Oto Çıkma Yedek Parçaları, Yeni Yan Sanayi Yedek Parçalara göre daha ucuzdur. Oto Çıkma Parçaları yeniden kullanılarak Türkiye Ekonomisine ve cebinize büyük katkı sağlar. Ayrıca piyasada yan sanayi olarak tabir edilen orjinal olmayan parçaların kalitesinin düşük olması sebebiyle kullanım ömrü de orjinale oranla oldukça düşüktür. Otomobiliniz için gerekli olan Yedek Parça ihtiyacında servislerde veya tamircilerde şuan parça yok sipariş vermemiz gerekir ve gelince takarız diye günlerce, haftalarca, hatta aylarca beklemenize gerek kalmadan ihtiyacınız olan yedek parçaları en kısa zamanda temin edersiniz.

Stok imkanı ve Temin Süresi

Ömer Auto, sadece ürünler sayfamızda bulunan tüm marka ve modellerde %60 stok imkanı ile hizmet vermektedir. Stoklarımızda olmayan ürünlerimiz için yurtdışı depolarımızdan temin süremiz maksimum 10 iş günüdür. 

 

 

Neden Biz ?

ÖMER AUTO

Ömer Auto'nun öncelikli hedefi otomobil yenileme pazarında kaliteli çözümler sunan küresel bir güç olmaktır. Bu hedef doğrultusunda stratejik hamlelerle, sunduğu geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmetlerle istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Üst segment araçlarımız ile her zaman en kaliteliyi en ucuza satmayı hedeflemekteyiz.

Güveniliriz

Bizim hizmetimizde tatsız süprizlere yer yoktur güven esaslı çalışırız.