Servis Talep Edin !

Oto Alım &Satım

ARAÇLARINIZI SADECE 1 SAAT İÇERİSİNDE NAKİTE ÇEVİRİYORUZ...

 

Oto Alım ve Satım

 

Her marka ve model araçlarınız nakit karşılığı alınır.

 

Takas

Ömer Otomotiv Müşterileri’ne, gerekli anlaşmanın sağlanması durumunda; nakit alım seçeneğinin yanısıra takas imkanları da sunulmaktadır.

 

Devir, Noter ve Ruhsat İşlemleri Takip Hizmeti

Alım ve satımını yaptığımız tüm araçlar için devir, noter ve ruhsat işlemleri; Ömer Otomotiv tarafından gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimiz araç alıp satarken yorucu ve uzun prosedürlerle uğraşmadan kolaylıkla işlemlerini gerçekleştirirler.
 

Emanet Bırakma Hizmeti

Dilerseniz Galerimizde satılmak üzere aracınızı bizlere bırakabilirsiniz.
 

Araç Kuaför Hizmeti

Ömer Otomotiv tarafından satışı yapılan araçlar satışa sunulmadan önce detaylı temizlik yapılır. Araçların motor aksamından kaporta aksamlarına kadar detaylı şekilde temizlendiği bu süreçle, araçlar ilk günkü durumlarına yakın bir görünümle yeni sahiplerine sunulmaktadır.
 

Oto Alım Satım Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Vergi borcu mtv, trafik cezası, herhangi bir sebebten dolayı rehin haciz gibi (banka kredisi vs) gibi mevzuata göre satışa engel durumlar olmaması gerekmektedir. Araç muayenesinin yapılmış olması ve ruhsat sahibi veya noter’den onaylatılmış dilediği kişiye dilediği bedel karşılığında satabilir vekaletiniz olması gerekmektedir. 

 

Neden Biz ?

ÖMER AUTO

Ömer Auto'nun öncelikli hedefi otomobil yenileme pazarında kaliteli çözümler sunan küresel bir güç olmaktır. Bu hedef doğrultusunda stratejik hamlelerle, sunduğu geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmetlerle istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Üst segment araçlarımız ile her zaman en kaliteliyi en ucuza satmayı hedeflemekteyiz.

Güveniliriz

Bizim hizmetimizde tatsız süprizlere yer yoktur güven esaslı çalışırız.